Právě je 29 bře 2024 13:01

NEZDOLNY.CZ

Ad omnia paratus

Kde nakupovat/nenakupovat

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 99
Registrován: 25 zář 2015 11:14

Kde nakupovat/nenakupovat

Příspěvek od Rainier Wolfcastle » 15 lis 2015 19:20

I přesto, že jsou na Prabos rozporuplné názory, doporučuji těm, kteří s touto značkou nemají problémy a jezdí kolem Slavičína navštívit jejch podnikovou prodejnu. Krom standartní kolekce tam jsou za dobrou cenu k prodeji i různé modely z vývojové dílny. Já takto koupil v pátek za 1000kc tyto botky.
Přílohy
WP_20151115_004.jpg

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 415
Registrován: 24 zář 2015 19:19
Bydliště: Brno

Re: kde nakupovat/nenakupovat

Příspěvek od MacGyver » 15 lis 2015 19:23

Podrážka vypadá jako čistokrevná pouštní. Hoď sem foto a poreferuj detaily. Bota totiž nevypadá vůbec zle.
Vlastní zkušenost je nepřenosná!

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 99
Registrován: 25 zář 2015 11:14

Re: kde nakupovat/nenakupovat

Příspěvek od Rainier Wolfcastle » 15 lis 2015 19:59

Tady jsou nějaké fotky. Jsou to přesně ty botky, které jsem hledal-lehké kotníčkové z kombinace kůže/textil a hlavně bez membrány. Jak už jsem psal, boty jsou z kombinace broušené kůže a textilu. Nemají žádnou membránu. Vevnitř jsou polstrované textilem. Podrážka má vlnkovitý tvar. Podobný používá Prabos i u jiných bot a také například Reebok u běžeckých bot. Díky tomu jsou krásně měkké a parádně se s nima řídí auto. Boty jsou krásně lehké (500g/bota, například bw kanady 1000g/bota). Celkově mi přijdou dobře zpracované. Vše drží jak má, švy jsou pěkné, pevné. Stříkl jsem je sprejem (směs silikonu a fluorkarbonové pryskyřice) a udrží si nějakou dobu voděodolnost. Udělaly mi fakt radost (navíc je to prodejna pracovní obuvi, takže je mám gratis-firma proplatí) a proto doporucuji každému, když pojede kolem at nakoukne a treba mu neco také padne do oka. Je tam spousta modelů, které nikdy nešly do prodeje. Velikostně ale spíše 42-44 (v těchto velikostech dělají ověřovací série).

Co se týče mých konkrétních, byly poslední. Byla to ověřovací serie bot, které mají dělat zakázkově pro ???

Abych se držel tématu vlákna, jetě jedna zkušenost s Prabosem. Koupil jsem v jednom armyshopu, který už zanikl, kanady (rok výroby 2009). Na jedné botě se mi začala opotřebovávat kůže více než na druhé a začala silně prosakovat. I přesto, že mě mohli poslat do ... (6let staré boty-nošené ale necelé dva roky, nekupované u nich a navíc bez dokladu) reklamaci přijmuli a uznali. Boty ve výrobě znovu tlakově naimpregnovali s tím, že pokud to nepomůže tak mi je vymění za nové.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 99
Registrován: 25 zář 2015 11:14

Re: kde nakupovat/nenakupovat

Příspěvek od Rainier Wolfcastle » 15 lis 2015 20:00

foto
Přílohy
WP_20151115_007.jpg
WP_20151115_006.jpg
WP_20151115_005.jpg

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 99
Registrován: 25 zář 2015 11:14

Re: kde nakupovat/nenakupovat

Příspěvek od Rainier Wolfcastle » 17 lis 2015 13:35

Pokud někdo potřebujete něco z oblasti zbraní,střeliva a optiky, zkuste si nechat nacenit v puškařství Kubíček. Zatím mi dal vždy nejlepší cenu na trhu.

 
Příspěvky: 63
Registrován: 25 zář 2015 13:05

Re: kde nakupovat/nenakupovat

Příspěvek od cipis » 23 pro 2015 13:01

Rozhodně nedoporučuji http://www.kobercovyraj.cz/

Víc jak tři týdny objednaný a zaplacený koberec, na webu dodání do týdne. Telefon mi po týdnu vzala jednou jedna paní, co se slíbila ozvat zpátky, že je ve skladu, no nezavolala, po mailu nakonec odpověď, že příští týden, pak zase týden nic, opět marná volání na čísla, pak jsem odchytl asi vedoucího, že jsou ženské někde na cestě a že mám zavolat, tak volám dva dny a nic a ten vedoucí už telefon típl a další nic ...

 
Příspěvky: 43
Registrován: 26 zář 2015 07:35

Re: kde nakupovat/nenakupovat

Příspěvek od Jaromír » 26 led 2016 15:50

AUKRO
http://aukro.cz/show_user.php?uid=17569010
Výprodej převážně britských armádních věcí, slušné ceny. "pěkný stav atd." znamená většinou nové nebo jen podepsané věci.
opakovaně přidává nové zboží. doprava je rychlá bezproblémová.

http://aukro.cz/show_user.php?uid=26976793
Výprodej převážně britských armádních věcí, slušné ceny.
doprava a komunikace bezproblémová.

SVÁŘECÍ TECHNIKA
http://www.rulik.cz/
Osobní přístup při nákupu. zajímavé slevy. měly problém s dopravou (přeprava nad 30kg) byl sem osobně na prodejně.

 
Příspěvky: 63
Registrován: 25 zář 2015 13:05

Re: kde nakupovat/nenakupovat

Příspěvek od cipis » 26 led 2016 16:25

K tomu koberci výše - volal jsem první týden v lednu, zase nic nevěděli, no nakonec psal šéf maila, že to budou odesílat a fakt, v pátek 8.1.2016 koberec přišel. Po víc jak měsíci od zaplacení, za cenu nervování, telefonování a mailování ... Nikdy více s touto firmou.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 69
Registrován: 28 pro 2015 09:44

Re: kde nakupovat/nenakupovat

Příspěvek od kregan » 27 led 2016 08:01

Prodejce H-H85 z Aukra mohu taky doporučit. Opakovaně jsem u něj nakoupil a vždycky bez problémů.
Co nemáš, to nepotřebuješ.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 69
Registrován: 28 pro 2015 09:44

Re: kde nakupovat/nenakupovat

Příspěvek od kregan » 29 led 2016 09:04

Rainier Wolfcastle píše:Pokud někdo potřebujete něco z oblasti zbraní,střeliva a optiky, zkuste si nechat nacenit v puškařství Kubíček. Zatím mi dal vždy nejlepší cenu na trhu.


Dobrý den, omlouvám se, ale pro nedostatek času prozatím tyto zakázky
nepřijímám.
S pozdravem

Jan Kubíček, Puškařství Kubíček


škoda
Co nemáš, to nepotřebuješ.

Další

Zpět na Tipy kde nakupovat a společné nákupy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků