Právě je 28 bře 2024 11:27

NEZDOLNY.CZ

Ad omnia paratus

Pracovní obuv

 
Příspěvky: 124
Registrován: 24 zář 2015 09:51

Pracovní obuv

Příspěvek od Reiser » 30 lis 2015 15:58

Jakou byste mi doporučili pracovní obuv? Po tom co jsem na stavbě během necelých 3 let odpálil solidní ale mega drahou pracovní obuv (byl to dárek, takže mi to zase tolik nevadilo) jsem sáhl po takové té klasice od firmy ČERVA. Boty prakticky nepřežily ani první sezónu nemluvě o tom, že bota je neskutečně úzká a příšerným způsobem ničí nohu. Boty jsem používal převážně na zahradě a když jsem s nima dělal na baráku občas jsem si připoměl k čemu je kovová výstuž špičky, kterou boty nemají. Pro představu jde o tenhle model.
2516_l.jpg

Protože další sezónu v tomhle pekle už zažít nechci potřebuju tip na něco co je za rozumnou cenu ale odolnější a hlavně pohodlnější. Pokud to bude mít bude mít nějaký bezpečnostní prvky jako plech v podrážce nebo kovovou špičku tím líp. Není to ale podmínka. Jsou to boty na práci a nemělo by to stát zbytečně moc.

 
Příspěvky: 43
Registrován: 26 zář 2015 07:35

Re: Pracovní obuv

Příspěvek od Jaromír » 01 pro 2015 00:07

Tyto boty adamant používám posledních par let na práci v od lesa až po stavbu a nestěžuji si. Mám jich několik párů zdarma to je hlavní důvod proč zrovna tyhle. Cítím se v nich pohodlně. Výdrž tak rok na pár bot. Mám jak letní tak zimní verzy, rozdíl jen snad v kožíšku uvnitř. Bota i po roce je celkem v pohodě ale zničená je od rozřezání a propalení.
http://www.boty-pracovni.cz/pracovni-ob ... 1-src.html


Zpět na Oblečení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků