Právě je 28 bře 2024 19:24

NEZDOLNY.CZ

Ad omnia paratus

Vychytávky

 
Příspěvky: 18
Registrován: 20 pro 2015 17:04

Vychytávky

Příspěvek od Peří » 19 led 2019 21:15

Zdravím Vás Nezdolníci.
Vzhledem k prázdnotě tohoto vlákna, jsem se rozhodl, že se s Vámi podělím o pár drobných vychytávek. Všechny mi pomohly zachovat si mé krásné a mladé tělo ;) .
Dnes například něco málo k teleskopickému obušku. Nechci se (zatím) obšírně rozepisovat o parametrech, doplňcích, různých možnostech použití, atd. ... Snad jen že: "kalený je kalený". Nosím jej (většinou) skrytě a čas od času si trénuju rychlé tasení. To se jako u mnoha jiných zbraní v krizových situacích vyplatí. Ne vždy, mně ovšem připadlo, že by tato rychlost mohla být dostačující. (Asi někteří znáte ten pocit. Víte, že problém je prostě na spadnutí. V několika takových situacích jsem se ocitl i já.) V jednom z těchto případů jsem si vzpomněl na MacGyvera (myslím seriál). V něm udeřil svého dozorce novinami, k mému údivu v nich ovšem byla železná tyč, kterou (nevím již jak) získal jistě pomocí svého švýcarského nože. Tak jsem občas nosil "teleskop" ve smotaných novinách. Osobně doporučuji tiskoviny s měkkými stránkami. Úchop je pak mnohem jistější. Jaký je údiv útočníka, když Vám z novin najednou trčí skoro třicet centimetrů železa, Vám asi nemusím dlouze popisovat. :twisted:
Doufám, že jsem touto drobností neokradl o čas, jestli že ne, měl bych snad i nějaké jiné drobnosti. Snad se tu třeba rozproudí i nějaká ta menší diskuze. Mějte se Peří.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 27
Registrován: 28 říj 2015 11:07

Re: Vychytávky

Příspěvek od jihlavak » 20 led 2019 10:37

Ale jo, proč ne:-) Já zase přidám svou trošku do mlýna /pravděpodobně už dávno známou všem krom mě/ a sice, když jsem se pokoušel odehnat dotírajícího vořecha, tak ta sviňa mrštná vždycky uskočila přesně na vzdálenost abych na ni nedosáhnul a překvapivě dobře si tu vzdálenost udržoval. Řešení se nabízelo samo a ani netrvalo dlouho abych ho vyzkoušel. Úspěšně. Stačilo teleskop nevysouvat předem ale až s první ranou. Pár cm navíc ve správnou chvíli a člověk by nevěřil jak to dokáže změnit vořechovi výraz...
:twisted: :arrow: :shock:


Zpět na Chladné zbraně

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník