Právě je 28 bře 2024 11:02

NEZDOLNY.CZ

Ad omnia paratus

Představení členů - kdo jsme, odkud přicházíme a kam směřuje

Informace o diskuzním fóru Nezdolný.cz & platná pravidla diskuze
 
Příspěvky: 41
Registrován: 04 bře 2016 19:22

Re: Představení členů - kdo jsme, odkud přicházíme a kam smě

Příspěvek od Brtník » 11 bře 2016 20:08

Ahoj,
jsem táta od rodiny, pracuju ve velký továrně a nemám žádnou speciální odbornost. Vždycky jsem se snažil v lepších časech se připravovat na horší časy a je mi to úplně přirozené. V mládí na stáří, v létě na zimu, v prosperitě na krizi atd., vždy každého v budoucnu čeká změna.
Nikdo se nikdy nemůže připravit na všechno, ale mít návyky vyrovnávat se s problémi jsou k nezaplacení a pomůžou překonat i neočekávané potíže a průsery.
Snažím se zvyšovat si znalosti a schopnosti v pěstování a chovatelství. Chtěl bych být co nejméně závislý na vnějších vlivech a i proto se snažím o co největší spolupráci v mojí rodině.
Hlavně se nikdy nehodlám podělat a zabalit to, přežít musíme za každou cenu.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 2
Registrován: 13 bře 2016 09:58

Re: Představení členů - kdo jsme, odkud přicházíme a kam smě

Příspěvek od the.marek » 13 bře 2016 10:25

Zdravím,

většina lidí mě tady bude znát, tak netřeba se nijak blíže představovat. ;)
Škoda, že jsem se o tomto projektu nedozvěděl dříve (taky mi někdo z Vás mohl dát echo :D), ale až dnes a to úplně náhodou.
Jsem tu asi ze stejných důvodů, jako Vy všichni.

Marek.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 415
Registrován: 24 zář 2015 19:19
Bydliště: Brno

Re: Představení členů - kdo jsme, odkud přicházíme a kam smě

Příspěvek od MacGyver » 13 bře 2016 18:24

Toš výtej chlape. Tohle fórum je spíše klub lidí, kteří se znají osobně a už nemají moc času psát na net stokrát napsané. Ctíme pravidlo méně je více a nemámé ambice drát se na příčkách vzhůru za každou cenu, nebo konkurovat jiným fórům. Je to ta naše vysněná hospůdka, kde je vítán každý, kdo chce ctít ducha :mrgreen: No a nějaké velrybaření nemáme zapotřebí.
Vlastní zkušenost je nepřenosná!

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 1
Registrován: 30 bře 2016 07:32

Re: Představení členů - kdo jsme, odkud přicházíme a kam smě

Příspěvek od malajizva » 31 bře 2016 11:48

... tak jsem zde, co jsem zmeškal? Díky Marg.. a K4, že mě pozvali :) odjinud mne někteří znají.
Přináším sem trochu pesimizmu a naředím Váš bezbřehý optimizmus :lol:
Zájmy: rodina a výchova děcek, přežití (souvisí s bodem 1.), zbraně, offroad, víra, pěstování, stroje a zámečničina, nezávislost a připravenost.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 415
Registrován: 24 zář 2015 19:19
Bydliště: Brno

Re: Představení členů - kdo jsme, odkud přicházíme a kam smě

Příspěvek od MacGyver » 31 bře 2016 15:26

Buď pozdraven. Na mně si s pesimizmem nepříjdeš ;)
Vlastní zkušenost je nepřenosná!

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 13
Registrován: 29 srp 2016 10:44

Re: Představení členů - kdo jsme, odkud přicházíme a kam smě

Příspěvek od Krocan » 03 zář 2016 10:01

Úplnou náhodou jsem se ocitl na tomto fóru. Hned jsem se začetl do návodů a názorů. Mám rád pragmatický přístup, proto jsem se zde rovnou zaregistroval, abych když tak také něčím přispěl. Líbí se mi, že se tu řeší krizové nebo praktické věci bez dětinského těšení se na to, až se něco hrozného stane. :clap:

Žiji v centru Prahy a pracuji jako analytik. Zpracovávám, vyhodnocuji a analyzuji data. Jsem kancelářská krysa, workoholik, puntičkář. Nějaké manuální zručnosti jsem se naučil díky tomu, že jsem se věnoval motoristickému sportu. Také jsem jako dítě jezdil na letní tábory pod stan. Jinak jsem obyčejné dítě, které vyrostlo v paneláku a možná občas na chalupě naštípalo dříví nebo posekalo zahradu.

Mám rád pohodlí, které nám přináší výdobytky civilizace, ale zároveň si uvědomuji nenahraditelnost přírody pro duši člověka. Víkendy se snažím trávit mimo město v zeleni, abych se regeneroval z psychicky náročné práce. Vadí mi lidé, kteří nevidí naprosto zřejmé věci, resp. ani je vidět nechtějí, aby mohli prožít svůj život v růžové bublině. Jsem nepoučitelný altruista, takže se všem snažím neustále pomáhat, přesto, že se mi to už mnohokrát vymstilo.

Až seberu odvahu vyrazit na soutěž, tak se možná s někým z vás potkám na LOS nebo IPSC.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 415
Registrován: 24 zář 2015 19:19
Bydliště: Brno

Re: Představení členů - kdo jsme, odkud přicházíme a kam smě

Příspěvek od MacGyver » 04 zář 2016 18:44

Toš vítej workoholiku :)
Vlastní zkušenost je nepřenosná!

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 8
Registrován: 14 úno 2018 17:13

Re: Představení členů - kdo jsme, odkud přicházíme a kam smě

Příspěvek od homeck » 28 úno 2018 16:59

Ahoj všem,
v krátkosti: žil jsem asi 30 let na malé vesnici Drahanské vrchoviny, pak v RD ve městě a nyní na sídlišti v paneláku. To se ale brzy změní, protože jdu znovu na "lont" (hurá).
Odborností jsem ajťák, mám vystudovanou spojařinu a pak elektrotechniku v Brně. Od mala se pořád v něčem vrtám, otec měl truhlářskou dílnu, tak i dřevo mě voní. Mám za sebou stavbu RD, skoro vše svépomocí. To se nechlubím, jen tím naznačuji rozsah dovedností :-)
Mám dvě děti a druhou ženu. Od 15ti let jezdím po čundrech a v přírodě trávím většinu volna, kterého je bohužel málo. Ale taková je asi doba.
Pořádám výlety pro známé a lidi z práce, které jsou tématicky zaměřené na oblasti dovednosti, které jsou potřeba při řešení nouzových situací. Pravidelně navštěvuji kurzy první pomoci, chodím na střelnici, přespávám v lese, obdělávám zahradu, peču chleba, suším bylinky, fotím krajinky, vychovávám děti a snažím se, seč to jde :-)
Mě podobných v mém okolí mnoho není, proto budu rád, když alespoň některé z vás poznám a konečně si budu moci promluvit o tématech, u kterých zatím nemám partnera.
Tolik o mě.
Díky, homeck

 
Příspěvky: 41
Registrován: 04 bře 2016 19:22

Re: Představení členů - kdo jsme, odkud přicházíme a kam smě

Příspěvek od Brtník » 01 bře 2018 16:12

Vítej,

snad se trochu tohle fórum zmátoří k diskusím díky nové krvi ;)

 
Příspěvky: 2
Registrován: 27 bře 2019 14:46

Re: Představení členů - kdo jsme, odkud přicházíme a kam smě

Příspěvek od tygrsdrakem » 27 bře 2019 14:53

Tak já bych se s dovolením také přidal. Možná se mě taky odněkud pamatujete, pokud ne, tak stručně: V mládí (90. léta) aktivní skaut, dnes hlavně jeskyňář, trochu snad rozpadlík, a dvojnásobnej táta bojující s časem... :lol:

PředchozíDalší

Zpět na ZÁKLADNÍ INFORMACE & PRAVIDLA DISKUZE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků