Právě je 29 bře 2024 01:28

NEZDOLNY.CZ

Ad omnia paratus

Zpětná vazba a návrhy na vylepšení

Informace o diskuzním fóru Nezdolný.cz & platná pravidla diskuze
 
Příspěvky: 124
Registrován: 24 zář 2015 09:51

Re: Zpětná vazba a návrhy na vylepšení

Příspěvek od Reiser » 02 lis 2015 08:47

Spousta parametrů fóra je po instalaci ve výchozím nastavení. Pokud ještě narazíte na nějaké omezení dejte vědět a limity patřičně upravíme. ;)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 415
Registrován: 24 zář 2015 19:19
Bydliště: Brno

Re: Zpětná vazba a návrhy na vylepšení

Příspěvek od MacGyver » 02 lis 2015 09:12

Josef napsal: Poznámka pro moderátory (po přečtení prosím tuto poznámku odstranit):
Původně jsem následující texty chtěl napsat jako příručku vloženou jako přílohu v PDF, jenže mě napadlo, že to bude obtížněji dostupné pro vyhledávače, které to vytrhnou z kontextu fóra, takže to k nám nového zájemce nepřivede. Nakonec jsem si dovolil napsat toto téma jako dlouhý článek s kapitolami na pokračování. Snad za to, jak jsem to zde zaplácal svým vlastním monologem, nevyfasuji BANán. Pokud je způsob formulace, délka mých textů či členění tématu nevhodné pak prosím o korekci mých textů a SZ jak to dělat správně. Nicméně zatím jsem to pochopil tak (možná špatně), že na rozdíl od Rozpadu je záměrem Nezdolného, aby vlákno vedlo náhodného čtenáře (běžného občana) od rozboru situace, přes nástin možností až k určitému použitelnému praktickému řešení, doplněné na závěr osobními zkušenostmi zúčastněných, nejen obecnou kecárnou.
--------------------------------


Josefe kdybys měl někdy někde dostat BAN, tak to by bylo se světem tak špatně, že by kolem poletovaly mluvící dlažební kostky. Já bych byl rád, kdyby se všechny informace vkládaly přímo do příspěvku a BYLY NA JEDNOM MÍSTĚ. Toto je diskusní fórum, takže je žádoucí, aby informace byly živé, aktuální a daly se editovat, krášlit a doplňovat. O vyhledatelnosti ani nemluvě. Pokud někomu nestačí námi editovaný a zpracovávaný výstup v podobě diskusního fóra, může si samozřejmě informace zpracovat podle sebe do formátu jaký mu vyhovuje. Každý v tomto má jiné požadavky a zpracovávat pro všechny tisknutelný výstup není moudré ani žádoucí. Není na světě síly, která by uhlídala duplicity informací, aktuálnost a o problému hlídání informací ve více než jednom výstupu snad nikdo nepochybuje. Takže prosím vkládejte informace přímo do příspěvku a nechtějte po nás výstupy v PDF či jiné tisknutelné formě. Z principu věci by to nemohlo fungovat. Celé fórum bude editované tak, aby se hodnotné informace neztrácely.
Vlastní zkušenost je nepřenosná!

 
Příspěvky: 124
Registrován: 24 zář 2015 09:51

Re: Zpětná vazba a návrhy na vylepšení

Příspěvek od Reiser » 03 lis 2015 09:21

Přidal jsem pár smajlíků, snad potěší. ;) :beer:

 
Příspěvky: 43
Registrován: 26 zář 2015 07:35

Re: Zpětná vazba a návrhy na vylepšení

Příspěvek od Jaromír » 04 lis 2015 22:52

Do některých témat v sekci voda a potrava mi nejde založit nové téma. třeba v složitějších receptech... :?:

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 415
Registrován: 24 zář 2015 19:19
Bydliště: Brno

Re: Zpětná vazba a návrhy na vylepšení

Příspěvek od MacGyver » 04 lis 2015 23:04

Díky za upozornění - opraveno. Dnes jsem to trochu dovrtali :crazy:
Vlastní zkušenost je nepřenosná!

 
Příspěvky: 124
Registrován: 24 zář 2015 09:51

Re: Zpětná vazba a návrhy na vylepšení

Příspěvek od Reiser » 05 lis 2015 00:19

Za komplikace se omlouvam, jak jsme s Mackem pracovali na strukture nedefinovali jsme uplne vsude opravneni. PHP BB se v tomhle chova tak, ze co neni povolene je ve vetsine pripadu zakazane, proto se muze stat ze do nekterych temat vam nepujde prispivat. Cele forum jeste ceka trochu komplexnejsi revize opravneni, ale jeste jsem se k tomu nedostal. :( Pokud narazite na neco dalsiho dejte mi prosim vedet. Diky.

 
Příspěvky: 124
Registrován: 24 zář 2015 09:51

Re: Zpětná vazba a návrhy na vylepšení

Příspěvek od Reiser » 05 lis 2015 11:25

Zrevalidoval jsem oprávnění všech sekcí a vláken a chyby jsem opravil. Teď už by se snad nemělo stát, že někdo nebude moct někam přispívat apod. Pokud byste přesto našli nějaký další problém dejte mi prosím vědět. Díky, R.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 99
Registrován: 25 zář 2015 11:14

Re: Zpětná vazba a návrhy na vylepšení

Příspěvek od Rainier Wolfcastle » 09 lis 2015 18:18

Měl bych dotaz, jakým způsobem chcete zakládat vlákna? Všeobecné nebo konkrétní? Abych to vysvětlil, všeobecné= např. švýcarské nože, švédské sekery, malé batohy; konkrétní= Victorinox camper a jeho použití, Hultafors, deuter guide atd. (např jako na knifu recenze konkrétní věci a k ní diskuse).
Všiml jsem si totiž, že Mac používá druhý způsob.

Pokud to tu již bylo zmíněno, omluvte mne, ještě se tu úplně neorintuju.

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 415
Registrován: 24 zář 2015 19:19
Bydliště: Brno

Re: Zpětná vazba a návrhy na vylepšení

Příspěvek od MacGyver » 09 lis 2015 18:41

Ocením, když budete zakládat vlákna tak, aby bylo z názvu jasné o co jde a zároveň, aby byl okruh diskuse jasně vymezen. Fórum se tak lépe spravuje a je přehledné.

Obecné názvy témat typu "Jaké je nejlepší pracovní auto" jsou sice vděčné, fórum díky nim "žije" ale zároveň také umírá.

Jednoduše zakládejte podle svého uvážení. Není se čeho bát - nikdo vás jebat nebude, nikdo se nebude smát. Moderátoři poradí, rozdělí, sloučí... Jděte do toho!
Vlastní zkušenost je nepřenosná!

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 99
Registrován: 25 zář 2015 11:14

Re: Zpětná vazba a návrhy na vylepšení

Příspěvek od Rainier Wolfcastle » 15 lis 2015 12:50

Navrhuji založit vlákno s tipy na zajímavé nákupy, slevy, akce, případně společné nákupy

PředchozíDalší

Zpět na ZÁKLADNÍ INFORMACE & PRAVIDLA DISKUZE

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků