Právě je 29 bře 2024 08:16

NEZDOLNY.CZ

Ad omnia paratus

Jídlo

 
Příspěvky: 1
Registrován: 05 úno 2022 13:06

Jídlo

Příspěvek od davidstejskalll » 05 úno 2022 13:08

Čau. Jsem moc línej a chudej student, takže se chci zeptat, jestli se mi oplatí koupit tento mixér a co se dá s takovou parádou udělat :D předem díky

Pokus o skrytou reklamu! (bod č.8 a č.13 Závazných pravidel)

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 548
Registrován: 28 říj 2015 14:59

Re: Jídlo

Příspěvek od Josef » 05 úno 2022 16:51

Takže milý příteli,
ten rozchechtaný smajlík není zrovna moc na místě. Tady to nechodí jako na jiných fórech, že se zaregistruješ a hned jen tak něco "vykřikneš" do tmy a budeš doufat, že ti na tvůj podstrčený odkaz někdo klikne, aby jsi dostal "body za reklamu". Jako od nováčka, pokud to myslíš s tvou účastí na tomto fóru skutečně vážně, se očekává trošku jiný přístup. Jinými slovy:

- od každého nově příchozího se tak trošku předpokládá, že na úvod pozdraví a alespoň trochu napíše něco o sobě, i důvody co ho sem přivádí a čemu by se zde chtěl nejvíc věnovat. Pokud však myslíš, že definice "línej a chudej student" tě charakterizuje nejlépe, beru to na vědomí a budu podle toho k tvým příspěvkům přistupovat...
- píšeš do vlákna "Jednoduché survival recepty na vaření" takže mi není jasné, jak budeš elektrický spotřebič, na který odkazuješ, používat v survival prostředí kde není elektřina. Je odkaz na přístroj recept na jídlo? Není, viď.
- požaduješ-li skutečně seriózní odpověď, musíš popsat k čemu chceš přístroj použít konkrétně ty a pak se můžeme bavit o tom, zda má, či nemá, pro tebe význam si ho pořídit.

Takže to teď zkus hezky znovu, poctivě a pořádně...
V nejkomplikovanějších situacích nejspolehlivěji fungují obvykle ty nejprimitivnější technologie.


Zpět na Jednoduché survival recepty na vaření

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník