Právě je 28 bře 2024 20:20

NEZDOLNY.CZ

Ad omnia paratus

Lock pick

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 13
Registrován: 29 srp 2016 10:44

Lock pick

Příspěvek od Krocan » 03 zář 2016 10:13

Video pro začátečníky osvětlující, jak funguje otevírání zámků bez klíče:
https://www.youtube.com/watch?v=QIum_tu9lR0

Lock pick sada jde úplně normálně koupit za nějakých 250Kč, pokud byste chtěl někdo trénovat.
Vlastnit lock pick sadu není trestné, ale použít jí k vniknutí do míst, kam nemáte mít přístup, nebo na cizí majetek, trestné je! Doufám, že jsou zde všichni dost rozumní na to, aby pochopili, že to sem nedávám, abych někomu usnadnil trestnou činnost nebo ho k ní nabádal. ;)

Pro některé to taky může být impuls, aby si doma vyměnili zámky za zabezpečené proti běžným způsobům proniknutí :lol:

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 415
Registrován: 24 zář 2015 19:19
Bydliště: Brno

Re: Lock pick

Příspěvek od MacGyver » 06 zář 2016 15:53

Věnoval jsem této kratochvíli pár dlouhých zimních večerů v podstatě abych si dokázal, že to zvládnu. Nářadí jsem si vyrobil z plechu ze stěrače. Po shlédnutí několika videí se tuto dovednost naučí opravdu každý. Nicméně mě to nebaví a nehodlám tréninku věnovat čas, takže u mě po pár nenásilných pokus přichází staré dobré techniky jako vrtačka, pákovky, pajzr, barbora, hever atd. :mrgreen:
Vlastní zkušenost je nepřenosná!

Uživatelský avatar
 
Příspěvky: 13
Registrován: 29 srp 2016 10:44

Re: Lock pick

Příspěvek od Krocan » 13 zář 2016 09:34

:lol: Tak alespoň sis to vyzkoušel. Já patřím do té skupiny, kterou zjištění, jak je to jednoduché, vedlo k pořízení bezpečnějších zámků a o nic jsem se ani nepokoušel.


Zpět na Dokumenty a video návody

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník